Apartamentos Centro Malaga

  • The lagest option:
  • 4 gasten
  • 2 bedden
  • 1 slaapkamer

Apartamentos Centro Málaga, gesitueerd op slechts 300 meter van het Amfitheater van Malaga en het geboortehuis van Picasso, biedt uitzicht op de stad. Het appartement bevat accommodatie met draadloos internet en openbare parkeergelegenheid in de buurt.

Deze accommodatie heeft een terras, een woonkamer en een keuken met airconditioning voor optimaal comfort. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken in het appartement. Daarnaast vindt u er een douche.

Apartamentos Centro Malaga is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Gelegen op 5 minuten wandelen van het Romeinse theater van Malaga, is dit appartement ook binnen het bereik van de Santiago Apóstol Kerk. Apartamentos Centro Malaga is binnen 1 km afstand van het strand. De accommodatie ligt op een klein stukje lopen van het Centrum voor Hedendaagse Kunst van Málaga. Het appartement is op 15 minuten lopen vanaf van Málaga terinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamentos Centro Málaga
Urbe10 Marin Garcia 2 Bedrooms Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Urbe10 Marin Garcia 2 Bedrooms Apartment

7.6
Goed 50 beoordelingen
47 m van de accommodatie
USD 411 USD 370
per nacht
Vintage Flat Malaga
Mobiele prijsaanbieding

Vintage Flat Malaga

7.6
Goed 45 beoordelingen
57 m van de accommodatie
USD 678 USD 610
per nacht
Weforyou 2 Bedrooms Penthouse At Malaga Center
Mobiele prijsaanbieding

Weforyou 2 Bedrooms Penthouse At Malaga Center

7.6
Goed 30 beoordelingen
85 m van de accommodatie
USD 187 USD 168
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    12 km

    Treinstations

    Malaga Train Station
    1,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 05:00 tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000290200001272050000000000000000VFT/MA/226895, ESFCTU0000290200001272050000000000000000VUT/MA/159556
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamentos Centro Malaga gelegen?
      Apartamentos Centro Malaga is in de wijk Soho gesitueerd, op 300 meter verwijderd van het Romeinse theater van Malaga.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Apartamentos Centro Malaga?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Málaga een bezoek brengt aan het Romeinse theater van Malaga (300 m) en het Centrum voor Hedendaagse Kunst van Málaga binnen het bereik van Apartamentos Centro Malaga.
    • Hoeveel kost het om bij Apartamentos Centro Malaga te verblijven?
      Een overnachting in Apartamentos Centro Malaga kost €152.
    • Biedt het appartement parkeergelegenheid?
      Ja, het appartement biedt openbare parkeergelegenheid in de buurt aan.
    • Is er gratis Wi-Fi in Apartamentos Centro Malaga?
      Internet is gratis beschikbaar in Apartamentos Centro Malaga.
    • Welke kamervoorzieningen zijn er in Apartamentos Centro Malaga?
      Gasten van Apartamentos Centro Malaga kunnen genieten van airconditioning en een wasmachine in de kamers, samen met een TV.
    • Is er een keuken in Apartamentos Centro Malaga?
      Bij Apartamentos Centro Malaga kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met een koelkast, een broodrooster en keukengerei.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    12 km

    Treinstations

    Malaga Train Station
    1,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamentos Centro Málaga

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten